Podróżowanie ze mną opiera się na kilku prostych zasadach. Zachęcam do zapoznania się z nimi.

Gdzie najlepiej pojechać?

Tam, gdzie ma się ochotę. Nie wyciągam gotowych planów z kapelusza i nie przekonuję do żadnych miejsc. Zamiast tego pytam o czas trwania przewidywanego wyjazdu, zainteresowania, oczekiwania, kondycję fizyczną i możliwości finansowe. Znając te zmienne można zacząć budowę wyprawy. Wstępną trasę ustalamy wspólnie, szczegóły przynosi życie. Może to być zarówno Peru – każdy jego zakątek, jak i pozostałe kraje Ameryki Południowej.

Kiedy zaczyna się wyprawa?

Nie jestem biurem podróży, więc nie wyznaczam terminu, ani czasu trwania wyprawy. Wybierają to sobie sami uczestnicy, a ja staram się do nich dostosować.

Jak będziemy podróżować?

Tak, jak się chce. Mogą to być rejsowe autobusy, lokalne mikrobusy, wewnętrzne samoloty, prywatne samochody, taksówki, konie, muły, rowery, łodzie i kajaki. Często wychodzi połączenie wszystkich wymienionych środków transportu. Plus własne nogi. Nie narzucam jednak niczego. Doradzam optymalną opcję.

Ile to wszystko kosztuje?

Podczas wyjazdów ze mną każdy płaci sam za siebie. Nie ma więc sztywnych kwot. Ale ile trzeba zabrać na przejazdy, noclegi, bilety wstępu, wyżywienie i napoje? To zależy od standardu. Można spać i w Mariocie, i w namiocie. Jeździć prywatnym samochodem, albo poruszać się rowerem. Jeść w drogich restauracjach lub gotować samemu. Opcje zawsze wybierają uczestnicy. Cały czas mają też kontrolę nad swoimi wydatkami i wiedzą dokładnie ile wynosi moje honorarium. Jego wysokość ustalana jest indywidualnie.

Dlaczego warto ze mną pojechać?

Posiadam ogromną wiedzę o Peru i Ameryce Południowej, co może być ciężarem, ale mam też niezwykłą lekkość podróżowania. To się dodaje i sprawia, że wyjazd ze mną ma charakter przygody.

Od czego można zacząć?

Najlepiej od rozmowy ze mną przez jeden z komunikatorów głosowych: Skype, WhatsApp lub Viber. Rozmowa nie jest zobowiązująca i nic nie kosztuje. Zapraszam zatem do zrobienia pierwszego kroku za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego:

Imię

Adres email

Temat

Treść wiadomości